Bal walentynkowy

ZOBACZ ZDJĘCIA

W walentynkowe popołudnie dzieci z klas I-VI szkoły podstawowej rozpoczęły w remizie OSP w Raculi BAL WALENTYNKOWY zorganizowany przez Stowarzyszenie Kobiet Wiejskich „Raculanka” i Gminną Bibliotekę Publiczną z/s w Zawadzie Filię w Raculi.

Około czterdzieściorga dzieci bawiło się wspólnie z opiekunkami przy najnowszych przebojach.

Imprezę zorganizowano dzięki zaangażowaniu członkiń Stowarzyszenia oraz pomocy Ochotniczej Straży Pożarnej w Raculi, miejscowej Rady Sołeckiej, sponsorom – firmie Cole z Raculi i właścicielowi miejscowego kiosku, a także radnemu z Drzonkowa – panu Wiesławowi Kuchcie, który udostępnił dzieciom gry: dobre i sprawdzone „rybki”, a także grę multimedialną Xbox 360 + kinect, która wywołała olbrzymie zainteresowanie wśród uczestników imprezy, nie tylko tych najmłodszych.

Dla dzieci zostały przygotowane gry i zabawy z nagrodami, m.in. „kółko i krzyżyk”, „rybki”, malowanie serduszek, karaoke, „gorące krzesła”, labirynt oraz walentynkowe wróżby. Walentynkowe dekoracje sali własnoręcznie przygotowały dzieci w bibliotece.

Dobra zabawa i dziecięce harce nie miały końca. Niestety, o godzinie 20.00 trzeba było zakończyć imprezę. Była bardzo udana. Skąd taki wniosek? Większość młodych dyskotekowych pasjonatów, ubierając się i wychodząc już do domu, pytało, kiedy następny taki bal?… Wkrótce. Już wkrótce.

Weronika RadczycStrona główna