Wyniki i zdjęcia IV Bieg Raculan

zobacz zdjęcia



Rocznik 2006 i młodsi – dziewczyny (przedszkole)

1. Aleksander Kasperczyk

2. Zofia Koperwas

3. Oliwia Jankowska

3. Julia Głuchowska

4. Nell Didłuch

5. Laura Juszczak

6. Julia Juszczak

7. Zuzanna Pałka

 

Rocznik 2006 i młodsi – chłopcy (przedszkole)

1. Damian Fabisiak

2. Łukasz Szkudlarski

3. Kacper Markowicz

4. Piotr Szczepański

5. Oskar Jankowski

6. Jędrzej Jakubowski

7. Tytus Gorzechowski

8. Julian Szkudlarski

 

Rocznik 2005 -2003 – dziewczyny (I-III szkoła podstawowa)

1. Julia Pałka

2. Zuzanna Sroczyńska

3. Emilia Pałka

 

Rocznik 2005 -2003 – chłopcy (I-III szkoła podstawowa)

1. Martin Bałusz

   2. Filip Ławecki

3. Wojciech Ignaszak

4. Filip Krzywniak

5. Tomasz Małecki

6. Marcin Żukowski

7. Antonii Hamrol

8. Kamil Fabisiak

 

Rocznik 2002 -2000 – dziewczyny (IV-VI szkoła podstawowa)

1. Joanna Skop

2. Natalia Wejchert

3. Martyna Kubka

4. Patrycja Ogórek

5. Martyna Stempień

6. Daria Kierys

7. Wiktoria Lagiera

8. Wiktoria Jędrasiak

9. Iga Tomczak

10. Paulina Gładka

11. Natalia Dobiowolska

12. Nicole Janowska

13. Patrycja Kiderys

14. Nicola Wondołowska

15. Magda Rówieniec

16. Julia Dobrowolska

 

Rocznik 2002 -2000 – chłopcy (IV-VI szkoła podstawowa)

1. Kornel Klementowski

2. Marcel Grzegórzko

3. Jakub Jakubowski

4. Kamil Kasperczyk

5. Miłosz Górczyk

6. Filip Wawrzyniak

7. Jakub Oleksy

8. Norbert Obertyński

9. Kamil Sobczyński

10. Jakub Krzywniak

11. Michał Radczyc

12. Dariusz Żukowski

13. Oskar Misiorek

14. Bartłomiej Szkudlarski

15. Piotr Radczyc

16. Antonii Zaborowski

17. Mateusz Wejchert

18. Dawid Budziński

19. Kacper Moskalik

20. Bartosz Kłaczka

21. Jakub Orłowski

22. Kosma Didłuch

23. Antoni Szczepański

 

OPEN – kobiety

1. Anna Łebek

2. Magdalena Budzińska

3. Ewelina Głuchowsza

3. Agnieszka Błaszczak

4. Ewa Janowska

5. Michalina Lagiera

6. Anna Gabrysiak

 

OPEN – mężczyźni

1. Bartosz Musioł

2. Zbigniew Musioł

3. Leszek Rogowski

4. Piotr Jakubowski

5. Radosław Łebek

6. Radomir Pikula

7. Andrzej Szczepański













Strona główna