Wyniki i zdjęcia VI Bieg Raculan

zobacz zdjęcia

zdjęcia zrobiła Ula Ring

Rocznik 2008 i młodsi – dziewczyny (przedszkole)

1. Zuzanna Kurek

2. Amelia Wychowałek

3. Kalina Grzyś

Oliwia Janowska, Antonina Miazga

 

Rocznik 2008 i młodsi – chłopcy (przedszkole)

1. Jan Poźniak

2. Kuba Fedro

3. Wiktor Jarowicz

Szymin Kiderys, Sebastian Płotała, Witek Marciniak, Mikołaj Ławniczak, Mateusz Zgnilec, Szymon Sawczuk, Gracjan Ławecki

 

Rocznik 2005 -2007 – dziewczyny (I-III szkoła podstawowa)

1. Zuzanna Sroczyńska

2. Aleksandra Kasperczak

3. Aleksandra Poźniak

Rozalia Dutczak, Julia Jurczak, Nicole Sądel, Julia Skrobisz, Milena Grzyś, Zuzanna Buldyk, Maja Łozowska, Aleksandra Kasperczak

 

Rocznik 2005 -2007 – chłopcy (I-III szkoła podstawowa)

1. Konrad Kaspszak

   2. Gabriel Rogaczewski

3. Konrad Getrange

Kacper Markowicz, Antoni Hołubicki, Dawid Morda, Piotr Cygański, Dominik Rejman, Bartosz Korzeniowski, Oskar Janowski, Wiktor Ławniczak, Oliwier Gieburowski, Łukasz Szkudlarski, Piotr Szczepański, Bartosz Szymański, Maciej Skowroński

 

Rocznik 2002 -2004 – dziewczyny (IV-VI szkoła podstawowa)

1. Inez Jasman-Jocz

2. Martyna Stępień

3. Aleksandra Tera

Daria Kiderys, Marta Dutczak, Kinga Stasiak, Wiktoria Jędraszak,

Agata Sołtowska, Weronika Kasperska, Zuzanna Walkowiak, Klaudia

Wojtowicz, Natalia Niżnikowska, paulina Niżnikowska, Rozalia

Rogaczewska, Paulina Gładka, Natalia Przybylska

 

Rocznik 2002 -2004 – chłopcy (IV-VI szkoła podstawowa)

1. Łukasz Sosnowski

2. Kacper Dziębór

3. Bartosz Krakowiak

Kacper Moskalik, Dawid Budziński, Jan Góreńczyk, Błażej

Bartkowiak, Hubert Horbacz, Piotr Grzyś, Maksymilian Wychowałek,

Filip Ławecki, Antek Szczepański


Rocznik 2001 -1999 – dziewczyny (I-III gimnazjum)

1. Kinga Gleisner

2. Izabela Ziókowska

3. Nicola Janowska

Patrycja Kiderys, Nicola Wądołowska, Emilia Marcinkowska, Gabriela Wysoczańska, Sandra Wojsa


Rocznik 2001 -1999 – chłopcy (I-III gimnazjum)

1. Michał Komaszko

2. Marek Piątak

3. Patryk Banaszak

Michał Radczyc, Robert Tomiak, Kuba Werner, Mateusz Wejchert, Dariusz Żukowski, Jakub Sofiński, Filip Wolski, Jacek Jurkowski, Kacper Skop, Hubert Poniedziałek, Adam Sałaciński, Damian Pawliczak, Krystian Białostocki, Wojtek Placek, Dawid Gralak, Adam Pelc, Maciej Piątak, Rafał Marcinkowski, Karol Rindflesz, Wojciech Sroka, Marcel Grzegórzko, piotr Rosolik, Mateusz Stanek, Przemek Gonia

 

OPEN – kobiety

1. Agnieszka Lorenc

2. Joanna Jadczak-Litke

3. Natalia Rogaczewska

Alicja Płotała, Izabela Dubicka, Urszula Zadorecka, Ewa Szubart, Joanna Szkudlarska, Arika Zieleń, Joanna Ławecka, Agnieszka Pilichowska

 

OPEN – mężczyźni


1. Bartsz Musioł

2. Kamil Przyworski

3. Andrzej Szczepański

Adrian Kasperczak, Dariusz Zawadzki, Zbigniew Musioł, Rafał Kuriata, Kamil Przyworski, Maksym Zieleń, Andrzej Góralczyk, Rafał Ławecki, Bolesław Szczepański, Filip Ławecki, Leszek Dutczak, Paweł Nowak, Paweł Szczepiński, Kamil Kasperczak, Maksymilian Wychowałek












Strona główna