Wyniki V Bieg Raculan


zobacz zdjęcia

Przedszkole - dziewczyny

1. Zuzanna Kurek

2. Amelia Wychowałek

3. Kalina Grzyś

4. Hania Guzowska

5. Oliwia Janowska

6. Antonina Michalczak

 

Przedszkole - chłopcy

1. Franek Budzowski

2. Łukasz Szkudlarski

3. Jan Poźniak

4. Piotr Szczepański

5. Bartosz Korzeniowski

6. Jędrzej Jakubowski

7. Sebastian Płotała

8. Szymon Sawczuk

9. Julian Szkudlarski

10. Maciej Zembaczyński

11. Maciuś Ignaszak

12. Michał Kobylański

 

Szkoła Podstawowa I-III - chłopcy
1.Jan Góreńczyk.
2.Kuba Połczyński.
3. Kamil Ludkiewicz.
4.Oliwier Dybka.
5.Błażej Bartkowiak.
6.Kacper Wawrzyniak.
7.Kamil Skoczylas.
8.Konrad Gedrange.
9.Dawid Kromski.
10.Albert Trzaskawka.
11.Dawid Świtoń.
12. Tomasz Piłat.
13.Julian Biernat.
14.Antoni Hołubicki.
15.Damian Danowski.
16.Kacper Markowicz.
17.Igor Moskalik.
18.Oskar Janowski.

Szkoła Podstawowa I-III - dziewczęta

1.Julia Groszek
2.Weronika Kasperska
3.Julia Szocińska

4.Marta Dutczak

5.Kinga Stasiak

6.Zuzia Bystrzycka

7.Ola Krynicka

8.Rozalia Dutczak

9.Zosia Kasperowicz

10.Michalina Michalczak

11.Martyna Wawrzyniak

12.Aleksandra Poźniak

13.Natalia Kromska

14.Milena Grzyś
15.Olivia Wysocka
16.Natalia Przybyłek

Szkoła podstawowa IV-VI - dziewczęta

1.Daria Kiderys

2.Nicola Janowska

3.Paulina Gładka

4.Patrycja Kiderys

5.Teresa Aramowicz

6.Paula Przybyłek

7.Hania Milczarek

8.Agata Wierzbicka

9.Oliwia Gałka

10.Nicola Dołowska

11.Paula Moskalik

12.Natalia Dobrowolska

13.Joanna Oleksy

14.Julia Dobrowolska


Szkoła Podstawowa IV-Vi

Chłopcy

1.Miłosz Góreńczyk

2.Jakub Jakubowski

3.Norbert Obertyński

4.Mateusz Wejchert

5.Łukasz Sosnowski

6.Michał Radczyc

7.Jakub Oleksy

8.Dawid Budziński

9.Kacper Moskalik

10.Oliwer Szpak

11.Antoni Szczepański

12.Jakub Orłowski

13.Marcel Trzaskawka

 

Gimnazjum  - chłopcy

1.Kacper Rudnicki

2.Kamil Nalepa

3.Kamil Kasperczak

4.Łukasz Wachowiak

 

Gimnazjum - dziewczęta

Miejsce:

1.Anna Kuprowska.

 

Open

Kobiety

1.Marlena Wirska

2.Alicja Płotała

3.Karolina Michalczak

4.Karolina Markowicz

Mężczyźni

1.Andrzej Szczepański

2.Rafał Kuriata

3.Zbigniew Musioł

4.Jarosław Wirski

5.Dariusz Tuzimek

6.Ryszard Walczak

7.Adrian Kasperczak

8.Kamil Nalepa

9.Piotr Jakubowski

10.Kamil Kasperczak

11.Łukasz Wachowiak

12.Paweł Sroczyński

13.Tomasz Trzaskawka

14.Tomasz Sroczyński

14.Krzysztof Towpik

16.Bogdan Kromski













Strona główna